Tirana, Albania

Klinikë dentare në Tiranë, Rruga Aleksandri i Madh

Real Dent by Klinika Aliaj

Real Dent by Klinika Aliaj është klinikë dentare në zonën e Rruga Aleksandri i Madh, në Tiranë. Këtu gjeni ku ndodhet, trajtimet që ofron dhe foto. Për rezervim na shkruani në WhatsApp.

Real Dent by Klinika Aliaj, klinikë dentare në Tiranë – foto 1
Real Dent by Klinika Aliaj, klinikë dentare në Tiranë – foto 2

Foto: profili i klinikës në Google Maps.

Rreth Real Dent by Klinika Aliaj

Adresa e Real Dent by Klinika Aliaj është Rruga Aleksandri i Madh. Ndodhet rreth 3,0 km në perëndim të Sheshit Skënderbej, qendrës së Tiranës.

Klinika ofron implante dentare, proteza të lëvizshme, stomatologji estetike, ortodonci, kirurgji orale, stomatologji për fëmijë, sedacion dhe stomatologji të përgjithshme.

Klinika drejtohet nga Dr. Gëzim Aliaj dhe Dr. Sendi Aliaj dhe është aktive prej më shumë se 10 vjetësh. Ofron trajtime për fëmijë dhe stomatologji me sedacion, në shqip dhe anglisht.

Trajtimet te Real Dent by Klinika Aliaj

Ku ndodhet Real Dent by Klinika Aliaj

Si të shkoni

Nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (Rinas) duhen rreth 15–20 minuta me taksi, në varësi të trafikut.

Nga qendra (Sheshi Skënderbej) janë rreth 10–15 minuta me taksi, në varësi të trafikut.

Real Dent by Klinika Aliaj: pyetje dhe përgjigje

Real Dent by Klinika Aliaj është klinikë dentare në Tiranë. Adresa: Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë.

Sipas informacionit të saj publik, Real Dent by Klinika Aliaj ofron implante dentare, proteza dentare, stomatologji estetike, ortodonci dhe stomatologji e përgjithshme.

Nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (Rinas) duhen rreth 15–20 minuta me taksi, në varësi të trafikut. Nga qendra (Sheshi Skënderbej) janë rreth 10–15 minuta me taksi, në varësi të trafikut.

Na shkruani në WhatsApp: ne kontaktojmë Real Dent by Klinika Aliaj dhe rezervojmë takimin për ju. Nëse vini nga jashtë, gjejmë edhe biletën, transfertën nga aeroporti dhe akomodimin pranë klinikës – si paketë ose veç e veç.

Pyetje për t’i bërë çdo klinike para trajtimit

  • Një plan trajtimi me shkrim me çmimin total, jo vetëm çmimin për dhëmb
  • Marka e implanteve ose e materialeve që do të përdoren
  • Sa vizita duhen dhe me sa ditë diferencë
  • Çfarë garancie jepet dhe si bëhet kontrolli pasi ktheheni në shtëpi
  • Nëse grafitë ose skaneri 3D (CBCT) përfshihen në çmim

Organizojmë edhe udhëtimin

Bileta avioni, transfertë nga aeroporti dhe hotel, Airbnb ose apartament pranë klinikës – si paketë ose veç e veç.

  • Takimi në klinikë
  • Bileta avioni
  • Transfertë nga aeroporti
  • Hotel, Airbnb ose apartament
Shihni shërbimet e udhëtimit

Planifikoni udhëtimin

Çfarë ju duhet?

Klinika afër në Tiranë

Të gjitha klinikat në listë
Preventiv falas WhatsApp